Kursy językowe dla firm

Nasi profesjonalni lektorzy pomagają uczniom z całego świata w swobodnej komunikacji ze współpracownikami i klientami z zagranicy

Zaufali nam

DeliveryHeroEventbriteVermegByteDance by TikTokViessmann
Czym jest Preply Business?

Elastyczne zarządzanie programem

Śledź frekwencję pracowników, zarządzaj środkami i szybko uzyskuj pomoc.

Dokładne monitorowanie postępów

Zobacz, jak szybko Twoi pracownicy poprawią swoje umiejętności dzięki regularnym testom postępów.

Wygodne zajęcia online

Nasi lektorzy mieszkają w różnych strefach czasowych, więc Twoi pracownicy bez trudu znajdą dogodną porę zajęć.

Najlepsi prywatni lektorzy

Starannie wybieramy najlepszych lektorów, którzy mogą pomóc Twoim pracownikom w swobodnym mówieniu i pisaniu w języku obcym.

Korporacyjne szkolenia językowe dla Twojej firmy

Idealna nauka dla Twojego zespołu.

Pracownicy wiedzą, że języki są ważne. Spośród osób, które uczą się już języka:

94%

oczekuje od pracodawcy pomocy przy nauce języków obcych

73%

często używa języka obcego w pracy

88%

potwierdza, że znajomość języków obcych pomaga w karierze

Największa platforma do nauki indywidualnej

Stworzyliśmy zespół profesjonalnych lektorów i metodyków, którzy nauczą Twoich pracowników swobodnie komunikować się po angielsku, francusku, hiszpańsku oraz w wielu innych językach

180 krajów
Ponad 32 000 lektorów
Ponad 50 języków

Czemu warto wybrać kursy językowe Preply dla swoich pracowników?

Firmy uwielbiają kursy językowe dla pracowników na Preply

„Nasi pracownicy są bardzo zadowoleni z Preply. Nauka języka wymaga czasu, który nie jest łatwy do znalezienia w naszym zabieganym życiu zawodowym. Dzięki elastycznym rezerwacjom na Preply i indywidualnemu podejściu do nauki możemy w końcu zaoferować dostawcę języka, który potrafi dopasować się do grafiku każdego z nas”.

Philip SchieleSpecjalista ds. nauki i rozwoju w Delivery Hero

Często zadawane pytania

Czym jest język biznesowy?

Język biznesu odnosi się do zaawansowanej znajomości języka, niezbędnej pracownikom do zachowania się w środowisku biznesowym. Wykracza on poza podstawowe umiejętności wymagane w codziennej rozmowie, łącząc zaawansowaną znajomość języka z terminologią branżową, niezbędną do obsługi projektów w firmach globalnych.Formaty kursów szkoleniowych z zakresu języka biznesowego są nieograniczone i mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Mogą być formalne (wymagane) lub nieformalne (sugerowane); oferowane w siedzibie firmy lub poza nią; prowadzone twarzą w twarz lub online; przeznaczone dla grup lub prowadzone indywidualnie; opierać się na nagranych lekcjach lub instrukcjach na żywo; być dostępne dla kadry kierowniczej lub wszystkich pracowników pierwszej linii. Popularne wśród osób uczących się indywidualnie i w ramach korporacyjnych programów podnoszenia kwalifikacji, szkolenia z języka biznesowego online są jednym z najbardziej elastycznych i przystępnych cenowo wyborów.

Czym jest Preply Business?

Preply to serwis do nauki online, który pomaga uczniom znaleźć korepetytorów z dowolnego miejsca na świecie i uczyć się języków obcych online. Preply Business to program szkoleń językowych zaprojektowany specjalnie dla zespołów, firm i organizacji, który koncentruje się na kursach językowych dla firm.

Jaka jest różnica między szkoleniami językowymi Preply i Preply Corporate?

Preply Business umożliwia łatwą administrację, analizę i płatności dla firm. Administrator organizacji ma dostęp do zbiorczych harmonogramów, postępów w nauce itp. niezależnie od ich lokalizacji geograficznej. Ponadto, uczniowie i administratorzy mają dostęp do profesjonalnego zespołu zarządzania kontami, który pomaga im w efektywnym i sprawnym poruszaniu się po systemie.

Jak przebiega proces wyboru tutorów dla poszczególnych pracowników?

Jedną z głównych zalet Preply jest to, że wszystkie firmy otrzymują indywidualnie dobraną listę najlepszych korepetytorów Preply, wybranych przez nasz zespół ds. zarządzania klientami w oparciu o kryteria nauczania Twojego zespołu. Twój zespół będzie miał możliwość wybrania lektora z przygotowanej listy. Nasi lektorzy zostaną powiadomieni o nadchodzących lekcjach z uczniami Preply Business i przygotują odpowiednie materiały szkoleniowe do lekcji (np. słownictwo z zakresu języka biznesowego i interaktywne ćwiczenia, filmy związane z branżą lub dziedziną, w której pracuje Twój zespół, oraz inne profilowane materiały).

Jak mogę śledzić postępy mojego zespołu i stopień wykorzystania lekcji?

Stworzyliśmy panel kontrolny, który pomaga zespołowi zarządzającemu lub administratorowi śledzić wykorzystanie zasobów i postępy w nauce. Panel pomoże Ci zrozumieć:- Ogólny poziom językowy zespołu (zgodnie z ramami CEFR)- Łączną liczbę ukończonych i zaplanowanych lekcji, pozostałe środki itd.- Wyniki i postępy poszczególnych zespołów- Możliwość eksportu danych do Microsoft Excel

Czym są kursy językowe dla firm?

Kursy językowe dla firm odnoszą się do zapewniania edukacji językowej pracownikom w firmie lub organizacji. Celem kursów językowych dla firm jest podniesienie kompetencji językowych pracowników, co umożliwi im skuteczną komunikację w różnych sytuacjach zawodowych. Kursy te mogą być prowadzone w różnych językach, w zależności od potrzeb organizacji i języków związanych z jej działalnością.Kursy językowe dla firm są szczególnie istotne dla przedsiębiorstw międzynarodowych, organizacji z międzynarodowymi klientami oraz tych, które rozszerzają swoją działalność na rynki globalne. Lepsza znajomość języków obcych może prowadzić do lepszego zrozumienia międzykulturowego, zwiększenia zaufania pracowników i lepszych wyników biznesowych dzięki umożliwieniu skutecznej komunikacji i pokonaniu barier językowych.

Co Preply Business może zaoferować zespołowi?

Zespoły i firmy współpracujące z Preply Business doceniają następujące pięć korzyści płynących z programu szkoleń językowych dla firm:1) Elastyczność. Pracownicy mogą doskonalić znajomość języka biznesowego w dowolnym miejscu i czasie2) Dostosowanie do potrzeb. Szkolenie prowadzone jest przez starannie dobranych, certyfikowanych tutorów, którzy komunikują się w języku ojczystym Twojego zespołu.3) Śledzenie postępów. Dostęp do panelu nawigacyjnego zaprojektowanego specjalnie do oceny postępów zespołu.4) Wsparcie. Dedykowany zespół gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania i natychmiast rozwiązać problemy w języku Twojego zespołu.5) Płatność jednorazowa. Łatwy i elastyczny proces płatności

Jaką metodologię stosujecie podczas kursów językowych dla firm?

Ponieważ różni uczniowie często mają różne wymagania, nasi tutorzy dysponują różnymi zasobami i elastycznymi metodami, aby stworzyć plany nauczania dostosowane do ich potrzeb.Lekcje mogą koncentrować się na przygotowaniu do prezentacji biznesowych z native speakerami, poprawie wymowy, nauce słów biznesowych związanych z finansami, a także na poprawie ogólnego poziomu języka. Nasi korepetytorzy wiedzą, że ludzie dobrze się czują, gdy uczą się języka w sposób kontekstowy, dlatego wiedzą, jak wyjść poza ogólne ćwiczenia gramatyczne.Dzięki naszym rekomendacjom każdy uczeń znajdzie korepetytora, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. Uczeń otrzyma test kwalifikacyjny (poziomy CEFR), aby poznać swój początkowy poziom znajomości języka. Po 8 zajęciach (lub raz w miesiącu) Twój zespół otrzyma ocenę, aby sprawdzić, jakie postępy czynią w osiąganiu celu nauki oraz jakie są ich umiejętności w zakresie języka biznesowego.

Jakie są wymagania techniczne dotyczące kursów językowych dla firm z wykorzystaniem Preply Business?

Uczeń Preply Business ma możliwość dostępu do naszej platformy wideo, Preply Classroom, i może korzystać ze wszystkich zalet kursu językowego online bezpośrednio na Preply. Wszystko, czego potrzebuje, aby zacząć doskonalić swoją terminologię biznesową, to najnowsza wersja przeglądarki Google Chrome i para słuchawek.

Jak działa ustalanie cen?

Cena każdego programu zależy od liczby uczniów, preferowanych lektorów i długości umowy. Aby uzyskać szczegółowe informacje o programie szkoleń językowych Preply Business, prosimy o kontakt w celu przeprowadzenia prezentacji.


„Fantastyczne wsparcie managerów ds. klienta!”

Gerald na Trustpilot


Dowiedz się więcej o szkoleniach językowych Preply dla firm

Dowiedz się więcej o zasadach prywatności w Preply, Inc.

Preply używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: Polityka plików cookie