Szybsze postępy: niemieckiego

Preply

Darmowe lekcje językowe

Nauka niemieckiego

Nauka niemieckiego za darmo online

Ucz się języka naszych zachodnich sąsiadów łatwo i wygodnie z Preply. Rozmawiaj po niemiecku bez stresu i przekonaj się, że nauka tego języka online może być zabawą. Ćwicz kiedy chcesz i na dowolnym urządzeniu. Zrób postępy szybciej z Preply: spróbuj indywidualnych lekcji niemieckiego online lub zapisz się na grupowy kurs niemieckiego!

Każdy poziom

A1, B2, C1

Ucz się niemieckiego słownictwa

Article cover

Niemiecki

11.06.2021

Article cover

Niemiecki

12.05.2021

Article cover

Niemiecki

21.02.2019

Jeśli nauka niemieckich słówek do tej pory przyprawiała cię o ból głowy, prawdopodobnie nie znalazłeś jeszcze dobrego nauczyciela. Darmowe kursy niemieckiego Preply pozwolą ci znaleźć setki korepetytorów, którzy wprowadzą cię w świat niemieckiego słownictwa i gramatyki.

Wybieraj wśród nauczycieli z Niemiec, albo doświadczonych filologów niemieckich z Polski lub innych krajów i znajdź dla siebie idealnego mentora. Wszyscy korepetytorzy są starannie weryfikowani przez zespół Preply, który weryfikuje dokumenty tożsamości, certyfikaty i dyplomy. Ten rygorystyczny proces selekcji sprawia, że uczniowie mogą korzystać z pomocy wyłącznie najlepszych nauczycieli niemieckiego.

Ale Preply to nie tylko nauka indywidualna, ale również kurs niemieckiego online za darmo w grupach kilkuosobowych. Nie musisz już przesiadywać w zatłoczonej sali szkoły językowej. W tak małych grupach uwaga skierowana jest na każdego ucznia, a nauka słownictwa jest prosta.

Dzięki temu, możesz skoncentrować się na rozmowie, podczas której nauczyciel na bieżąco wychwyci twoje błędy i przekaże cenne wskazówki. Ten efektywny sposób na niemiecki online za darmo umożliwi ci szybkie przyswojenie językowej wiedzy i poznanie nowych słówek. A kompletne plany nauczania z interaktywnymi lekcjami, pozwolą ci jeszcze pogłębić językowe zdolności.

Konwersacje z niemieckiego online

Chcesz zacząć mówić po niemiecku? Zobacz naszych lektorów i umów się na lekcję z native speakerem.

Zobacz wszystkich lektorów

Nauka niemieckiego dla poczatkujących

Article cover

Niemiecki

7.09.2021

Article cover

Niemiecki

25.08.2021

Article cover

Niemiecki

17.08.2021

Językiem niemieckim posługuje się niemal 100 milionów osób w Europie, co sprawia że po niemieckim to drugi najpopularniejszy język Unii Europejskiej. To język urzędowy nie tylko naszych zachodnich sąsiadów, ale także krajów takich jak Austria, Szwajcaria czy Luksemburg.

Ten język warto poznać ze względu na to, że jego nabycie to cenna umiejętność zawodowa, która może przyczynić się do rozwoju kariery w jednej z wielu niemieckich firm w Polsce. A Preply to najlepsze miejsce, aby zacząć kurs języka niemieckiego od podstaw. Ucz się niemieckiego kiedy i gdzie zechcesz. Nie ograniczaj się sztywnymi godzinami kursów w stacjonarnych szkołach językowych.

Z Preply to ty wybierasz dzień i godzinę w której umówisz się na lekcje niemieckiego online za darmo z wybranym lektorem. A do nauki wystarczy ci komputer, a nawet smartfon z dostępem do Internetu.

Co więcej, z Preply możesz wypróbować niemiecki za darmo dla początkujących. Lekcja próbna jest bezpłatna i pozwoli ci poznać możliwości oraz samodzielnie przekonać się, że nauka niemieckiego w domu za darmo jest prosta i przyjemna.

Wybieraj spośród zdalnych korepetycji w kilkuosobowych grupach, albo nauki indywidualnej z lektorem na każdym poziomie: A1, B2 czy C1. Wybierz z grona ponad tysiąca nauczycieli niemieckiego na Preply i znajdź dla siebie korepetytora, z którym nauczysz się płynnego pisania i mówienia w języku obcym.

Lekcje z niemieckiego dla początkujących

Przejrzyj te profile i znajdź lektorów, którzy specjalizują się w nauce niemieckiego dla początkujących.

Zobacz wszystkich lektorów

Jak nauczyć się języka niemieckiego?

Poznaj niemiecką gramatykę

Niemiecka gramatyka nie bez powodu uchodzi za zawiłą. Jej nauka wcale nie musi być jednak trudna, jeśli tylko wybierzesz odpowiednie podejście. Gramatyki najlepiej uczyć się w niewielkich grupach, albo ćwiczyć ją indywidualnie z nauczycielem. Skorzystaj z możliwości strony do nauki niemieckiego za darmo i wybierz próbną lekcję, aby przekonać się o skuteczności metod nauczania z Preply.

Doświadczeni lektorzy języka niemieckiego w Preply przygotują cię do płynnego posługiwania się językiem, w przystępny sposób tłumacząc zawiłości gramatyki. Wybierz spośród dyplomowanych filologów języka niemieckiego, zawodowych nauczycieli lub native speakerów z wieloletnią praktyką.

Sprawdź sam, jak prosta może być nauka niemieckiej gramatyki. Wybierz nauczyciela i poznaj korzyści jakie przynosi niemiecki za darmo dla początkujących z Preply. Ucz się regularnie i przyswajaj niemiecką gramatykę na własnych warunkach.

Mów płynnie w języku niemieckim

Nauka języka niemieckiego w szkole często nie jest prowadzona zbyt efektywnie. Lekcje prowadzone są w grupach nawet kilkudziesięciu uczniów, a to sprawia że nauczyciel nie ma czasu, aby podejść indywidualnie do twoich potrzeb. Zupełnie inaczej przebiega nauka w Preply. Ćwiczenia językowe jeden na jednego, albo w małych grupach, pozwalają mówić każdemu.

Dzięki temu akcent i wymowę poznasz w praktyce, a jeśli pojawią się trudniejsze kwestie, omówisz je i powtórzysz indywidualnie z nauczycielem. Ten nacisk na rozmowy pozwoli ci uczyć się języka tak, jak nigdy wcześniej.

Z Preply nauczysz się mówić płynnie po niemiecku, samodzielnie wybierając godziny korepetycji. Ucz się języka kiedy masz na to czas, na komputerze, a także na smartfonie i tablecie dzięki aplikacjom na urządzenia z Android i iOS. Chcesz poznać więcej informacji o nauce z Preply? Zapoznaj się z naszymi artykułami o nauce niemieckiego online.

Rozmawiaj z native speakerami

Sprechen Sie Deutsch? Jeśli twoja nieśmiała odpowiedź na to pytanie brzmi: „jeszcze nie, ale próbuję”, przejdź do Preply i mów po niemiecku już od pierwszej lekcji. Native speakerzy, czyli nauczyciele dla których język obcy jest ojczysty, posiadają niezbędną praktyczną wiedzę i mogą odkryć przed tobą tajniki niemieckiego. Na Preply znajdziesz setki niemieckich native speakerów, którzy pozwolą ci się w pełni zanurzyć w tym języku.

Nauczyciel z niemieckim jako językiem ojczystym nauczy cię nie tylko gramatyki, składni i słownictwa, ale też lokalnych akcentów i regionalnych różnic w języku niemieckim. Ta praktyczna nauka języka to najlepszy sposób, aby nauczyć się mówić naturalnie i płynnie, z akcentem którego przy odrobinie wysiłku nie rozpozna żaden Niemiec.

Nauka z native speakerem to świetna zabawa, dzięki której w swobodnej rozmowie przyswoisz wszystkie umiejętności niezbędne do posługiwania się tym językiem. Konwersacja po niemiecku z nauczycielem ułatwi ci doskonalenie wymowy i złapanie podstaw języka, nawet jeżeli dopiero zaczynasz. Przekonaj się, że niemiecki z Preply to idealny wybór dla początkujących uczniów, jak i bardziej zaawansowanych. Zobacz więcej możliwości jakie daje nauka niemieckiego za darmo i zamów próbną lekcję na Preply!

Lekcje z niemieckiego online

Chcesz zacząć mówić po niemiecku? Zobacz naszych lektorów i umów się na lekcję z native speakerem.

Zobacz wszystkich lektorów

Preply w mediach

Najlepsze portale newsowe chętnie opisują podejście Preply do nauki języków obcych

EdSurge
Wall Street Journal
The Daily Brit
The Pie News
E-learning Inside

Opinie uczniów o Preply

Kuba

5

24 mar 2022

Bardzo polecam!!! Praca z Renata to czysta przyjemnosc. Od zawsze nauka jezykow obcych stanowila dla mnie problem przez brak zrozumienia gramatyki. Pierwszy raz mam wrazenie, ze zacznam rozumiec o co w tym wszystkim chodzi. Wielkie dzieki Renata!

Magdalena

5

13 wrz 2022

Agata jest bardzo cierpliwa ,ambitna i potrafi wytłumaczyć każda gramatykę w zrozumiały sposób ,poświęca więcej czasu niż wykupiona godzina . Sama cały czas się rozwija ,żadna gramatyka i zadanie z niemieckiego nie sprawia jej kłopotu .Przygotowywała mnie do egzaminu B2 i zdałam bardzo dobrze ,gramatyka teraz nie stanowi problemu jak kiedyś .Polecam !

Marta

5

9 wrz 2022

Pan Marcin jest bardzo dobrym nauczycielem, cierpliwym. Lekcje zawsze są bardzo ciekawe. Zawsze odbywają się punktualnie. Mój poziom języka zdecydowanie się poprawił po lekcjach z Panem Marcinem. Serdecznie polecam!

Mikołaj

5

29 mar 2022

Pan Jakub przekazuje dużo wiedzy podczas zajęć a dodatkowo jest bardzo miły. Polecam serdecznie!

Sekret nauki niemieckiego

Preply używa plików cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj: Polityka plików cookie